“БОМЖ” Волчецький чи життя в депутата прекрасне?

0
0

          Громадськість району недавно сколихнула  скандальна президія районної ради  на якій депутат Микола Волчецький так би мовити «погрожував» не пересічній людині,  а голові адміністрації. Тому для мене, як журналіста стало цікаво, що то за «птах»?

І ось моє журналістське розслідування:

            Народився Микола Волчецький в с.Каноничі Володимирецького району 13.02.1966 р. Як зазначено у декларації він пенсіонер. Щоб стати у такому молодому віці пенсіонером Микола Миколайович «трудився» податковим міліціонером. А як він «трудився» ще по цей час пам’ятають багато бізнесменів Володимирецького району, особливо власники пилорам та продавці алкогольних напоїв. Від таких “трудів” більшість пилорам перебувала без належної реєстрації, а в магазинах “процвітав” лівий алкоголь.  Бо так було вигідно всім.

         Але не хлібом єдиним живе цей чоловік. У 2012 році Микола Волчецький пропонує «допомогу у вирішенні питань з землею» скандального кооперативу СОТ «Затишок», що поряд з м.Вараш, де сотка землі коштує до $2000.

      Не стоїть він осторонь і від бурштинової теми, звичайно не як копач чи власник мотопомпи (там ще й працювати треба), а виступає як «кришун», хоч, як пишуть дописувачі в мережі: «гроші бере, але нічого не рішає».

        Після революції гідності Микола Миколайович вирішив піти у «велику політику» , знаючи його «заслуги перед батьківщиною» жодна з партій не взяла його в свої ряди, крім Радикальноїі. І не дивно, зважаючи на «орієнтацію» цієї партії. За допомогою обіцянки «не тролити» на засіданнях голову ради Микола Миколайович домагається очолити постійну комісію із роботи з правоохоронними органами (чомусь не дивує чому саме цю).

        Вже будучи депутатам райради і членом президії, Микола Миколайович успішно «протягує» погодження на президії офшорній компанії «Інклюз-8» отримати півтисячі гектарів найкращих земель із покладами бурштину у рідних Каноничах. В замін ця компанія обіцяє депутатам 2 млн.грн., в бюджет ці кошти так і не надійшли.

       Як депутат, також домагається декілька разів виділити кошти з районного бюджету для виготовлення генплану того ж села Каноничі, з однією метою:  мати можливість отримати земельні ділянки.

        Як же живе наш «герой»? Рівень життя відповідає роду діяльності. Згідно декларації за 2016 рік  їздить Микола Миколайович на TOYOTA COROLLA 2011 р.в., яку придбав за $25000. Щоб придбати таке авто із своєї пенсії та зарплати дружини потрібно років з п’ять чи десять  нічого не їсти й не пити. Хоча живе Микола Миколайович  ще й на відсотки з депозиту, яких отримав більше 7 тис.грн. із ПАТ «Приватбанк». А от звідки відсотки, коли депозиту згідно декларації в нього немає? Невідомо. Але це вже питання до НАЗК на правильність заповнення декларації та ненадання інформації.

       Живе Микола Миколайович не сам, а з дружиною і сином. А живе він як БОМЖ (без определенного места жительства), тому, що нерухомості в нього згідно тої ж декларації немає. Але кожен пересічний житель  Володимирця чітко покаже, де маєток «податкового мєнта» на вул.Новій. Новий, сучасний стильний, з двома етажами, гаражами, бруківкою, стильним декором та ландшафтним дизайном. На сайті публічної кадастрової карти  дана земельна ділянка, а значить і будинок належить Волчецькій (Духовній) Ірині Миколаївні  – дочці Миколи Миколайовича, яка проживає, де б ви думали? В Дубаї, в  Об’днаних Арабських Еміратах!

        Ще одна дочка Марія Волчецька проживає у м.Луцьку, навчається в університеті ім.Лесі Українки. Поговорюють, що в Миколи Миколайовича в м.Луцьку власна квартира чи то дві, звичайно зареєстровані вони, як і будинок, на дітей, що не мають і 30 років від народження, але вони доволі успішні з «татовою допомогою» мають власні нерухомості у великих містах, ну і у “бурштиновому” Володимирці  також.

       Цікаво, що будинок, в якому фактично проживає Миколи Миколайовича  зареєстрований на дочку, так і не відбражений в декларації, а це ще одна тема для розмови з НАЗК.

                Отак і «бідує» наш герой-пенсіонер, отримуючи по 2500 грн пенсії щомісяця, а дружина «вкалує» на двох основних місцях роботи Володимирецькій ЦРЛ та завідувачем мережею аптек «Подорожник», за що отримує аж 1500 грн. та 500 грн на руки за місяць відповідно. Одним словом «не позаздриш».

              От тільки запитання до наших правоохоронців: доки будуть так жити подібні “злочинні елементи” і скільки має загинути Героїв Небесної сотні, щоб такі депутати врешті відпочивали на нарах, а не у фешенебельних готелях?

Далі буде…

Сергій Вознюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Поділитися:

    FacebookTwitterGoogleVkontakteOdnoklassnikiEmail this pagePrint this page


    (Переглядів: 1 123. Сьогодні: 1.)