У Каноничах Володимирецького району знову стріляли. В реанімації дві людини!

0
0

Як повідомив депутат колишній голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук на своїй сторінці у FaceBook:

Десь з місяць тому до Каноничів почала періодично заїжджати певна організована злочинна група з села Кідри. Одного разу «бус» злочинців в’їхав у групу людей, іншого зловмисники увірвалися до кафе «Клен». Тоді жителі Каноничів вирішили організувати громадський патруль, який став би на захист сельчан від нашестя заїжджих.
Отож, вчора чоловіки, які були у патрулі, помітили, що до села заїхав мотоцикл з невідомими, які мали при собі зброю. Патрульні одразу ж поїхали до поліцейського відділку, повідомили про це і вже разом з черговим почали доганяти зловмисників. Натомість ті відкрили вогонь з дробовика. Встигли двічі встрелити по «бусу», у якому на той час перебувало четверо громадських патрульних – Олег Годунок, місцевий священик та ще двоє чоловіків. Після цього кинулися тікати.
Зловмисники важко поранили двох чоловіків: Сергій Чали отримав 24 проникаючих поранення, а Сергій Рижий – поранення легені. До речі, останній зараз перебуває на апараті штучного дихання. Зрозуміло, що після цього було уже не до погоні – всі одразу ж почали надавати допомогу потерпілим, щоб врятувати їхні життя. Коли ж вчорашня пригода набула розголосу, то місцеві жителі, котрі бачили вчора мотоциклістів, розповіли, що впізнали тих – за голосом, манерами, статурою. Вони готові дати свідчення, щоб зловмисникам вручили підозру про скоєння злочину.

Один коментар

  1. Pingback: У Володимирецькому районі назріває новий конфлікт? – Володимирецький народний вісник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Поділитися:

    FacebookTwitterGoogleVkontakteOdnoklassnikiEmail this pagePrint this page


    (Переглядів: 1 174. Сьогодні: 1.)