У Володимирці депутати райради без конкурсу віддали приміщення 559 м2 за безцінь.

2
0

      На минулій сесії райради одним із рішень, прийнятих депутатами (більшість складає Батьківщина, Свобода, Радикальна партія), стала передача в оренду деяких приміщень, які знаходяться на так званому БАМі, новоствореній (за даними реєстру Мін’юсту 05 жовтня 2016) громадській організації «Українське об’єднання учасників-ветеранів АТО «Фенікс», . Причому, на пільгових умовах – за орендну плату в 1 гривню на рік., а це приміщення їдальні загальною площею в 450.9 кв. м. та офісне приміщення у понад 108 кв. м.

             Поряд з тим, з бюджетних коштів в районі не вистачає. Так, певно, логічно було б би пошук того, кому воно потрібне. З метою ж ефективного використання комунального майна, поповнення місцевого бюджету зазвичай відбувається Конкурс на право оренди вільних об’єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади.

            Конкурс оголошується за ініціативою орендодавця – в даному випадку керівництво районної ради (голова Ковенько В.В.). Тут же йдеться про просторе приміщення  колишньої їдальні разом з кількома дрібними службовими кімнатками та відремонтовану будівлю контори із автономним опаленням (на фото)

       Нині ж маємо, що маємо – приміщення  будуть передані в оренду за 1 гривню. Орієнтуючись на середні розрахунки вартості оренди приміщень у Володимирці, ціна за оренду 1 кв. м. могла сягати до 50-100 грн.,

          Отож оціночні втрати бюджету склдають до 700 тис. грн. в рік. І певно, такі кошти знайшлося б куди розподілити – ті ж надбавки до зарплат медичним та освітнім працівникам.

              Отож слово за правоохоронними органами.

Коментарі

 1. 6

  3

  Хіба ж у нас могло бути інакше?

 2. 1

  3

  А скільки років воно пустує? Подайте в суд для скасування рішення.

 3. Аркадій

  5

  0

  Тих,що загинули, щоб ми спокійно тут жили, добували янтар,вирізали ліс, відвідували фестивалі, кафе у вишиванках- ми вже в рахунок не беремо. Ми забули загиблих кіборгів, добробатівців загиблих в Ілловайському котлі при виході на коридор смерті. Ми хочемо гроші, багато грошей , чим побільше. Бо нам однаково, що чи є та спілка ветеранів АТО чи немає.Чи будуть вони займатись патріотичним вихованням чи ні -нам однаково.Чи буде якийсь реабілітаційний центр чи не буде- нам однаково. Нам потрібні гроші. Чим побільше.Бо ми без багато грошей вже не можемо.Ми не хочемо легально платити податки , щоб наповнити районний бюджет, ми без сплати великої орендної плати ветеранами АТО обійтися вже не можемо.Нам потрібні гроші.Багато.Я не є учасником АТО , але майте повагу до тих, що лишилися живі. Слава Україні! Слава Воїнам АТО!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 • Поділитися:

  FacebookTwitterGoogleVkontakteOdnoklassnikiEmail this pagePrint this page


  (Переглядів: 598. Сьогодні: 1.)