За “бурштинову кришу” візьметься американське ФБР?

1
0

Цього тижня відбулася важлива й знакова подія, котра з певних причин не набула значного розголосу на теренах інформаційного простору Рівненщини. НАБУ та Спеціалізована антикорупційна прокуратура  у співпраці з Федеральним бюро розслідувань (США) вибили частину ланцюга в схемі видобутку бурштину в Україні. Детективами затримано 7 осіб, котрі одержали хабару суму більше $300.000.

Тобто з’явилася надія, що американці візьмумться і за рівненську гілку “бурштинової мафії”. Хоча, можливо, участь ФБРівців зумовлена тим, що у справі Розенблата-Полякова замішана американська компанія, представники якої власне і передавали кошти для лобіювання інтересів у Держгеокадастрі, Держлісагенстві, Держгеонадрах, створення потрібних законодавчих ініціатив. Також мала бути створена спільна компанія, котра би вивозила бурштин за межі України за заниженими цінами; керувати підприємством мала сестра Розенблата.

Нагадаємо, що Розенблат  здобув мандат народного обранця у “бурштиновій” Житомирчині, він є одним із співаторів законопроекту щодо легалізації видобутку, а взимку цього року Борислав Розенблат був одним із кандидатів, хто очолить Рівненську облдержадміністрацію.

Про це повідомляє сайт vse.rv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Поділитися:

    FacebookTwitterGoogleVkontakteOdnoklassnikiEmail this pagePrint this page


    (Переглядів: 211. Сьогодні: 1.)